Tiskové zprávy

Letošní den otevřených dveří na karlovarském letišti se bude konat v sobotu 17. 6. 2023

I letos pořádá letiště Karlovy Kary spolu s partnery Den otevřených dveří, který bude plný zážitků pro naše malé i velké návštěvníky. Program začne v 11 hodin a potrvá do 16 hodin.
 
Na programu budou tradiční ukázky výstroje, výzbroje a technického vybavení hasičů, policie a celní správy, v případě příznivého počasí se děti mohou těšit na oblaka pěny, která zajistí letištní hasiči. Tradičně nebudou chybět ani prohlídky letiště s výkladem. Díky sponzorům, kterými letos jsou cestovní kanceláře Čedok, Alexandria a AutoPalace, bude připraven také pestrý program pro děti. Mohou se těšit na soutěže, skákací hrad, dětské disko a oblíbené malování na obličej. Rodiče si budou zase moci při testovací jízdě vyzkoušet modely vozů Audi a Volkswagen osobní a užitkové vozy. Kdo touží po opravdovém leteckém zážitku, může si u letecké školy F-Air nebo Leteckého Klubu Karlovy Vary předem zakoupit zážitkový let. O lety budeme i soutěžit formou slosování vstupenek, takže šťastní výherci se budou moci proletět zdarma, a to díky sponzoringu F-Airu a Leteckého klubu.  Letošní novinkou bude autovláček, který bude převážet návštěvníky od parkoviště k terminálu a hasičské stanici a zpět.
 
Vstup na akci a parkování u letiště bude zdarma. Návštěvníkům budou k dispozici stánky s občerstvení i nápoji, kde bude možná si zakoupit nejrůznější pochutiny. A pokud někdo nemá možnost dopravit se na letiště vlastním vozem, může využít autobusy bezplatné kyvadlové městské autobusy z Karlových Varů a zpět. Od 10:20 hodin budou zvláštní autobusy jezdit ve dvacetiminutových intervalech ze zastávky Tržnice.
 
„Věřím, že letošní červnové datum nám přinese více štěstí s počasím než loni a všechny k nám na letiště srdečně zvu. Přijďte si s námi užít den plný zábavy. Těšíme se na vás!“
 
Alice Justina Undus, jednatelka


Odkaz na plakát ZDE.
  
Počet komentářů : 0  |  Přidejte první komentář