Lounge

VIP Lounge

VIP salonek pro náročnou klientelu s celkovou kapacitou 19 míst je situován ve 2. nadzemním podlaží veřejné části odbavovací haly letiště, vpravo po vstupu do haly. Přístup do salonku je možný po schodech nebo osobním výtahem.

VIP salonek může sloužit jak odlétajícím nebo přilétajícím cestujícím a jejich doprovodu, tak i zájemcům o uspořádání obchodního jednání v atraktivním prostoru letiště. Pro tyto příležitosti je hned vedle VIP salonku k dispozici jednací místnost vybavená PC a data projektorem s celkovou kapacitou 30 míst.

Občerstvení je možno, s ohledem na individuální zájmy jednotlivých klientů, objednat přímo u obsluhy VIP salonku v základním sortimentu. Širší rozsah občerstvení mimo základní sortiment je možné zajistit na základě předchozí objednávky doručené nejméně 24 hodin předem. Cena občerstvení mimo základní sortiment není zahrnuta v ceně nájmu VIP salonku.

Cena za využití VIP salonku dále zahrnuje možnost sledování SAT TV, denní tisk, bezplatné připojení k internetu (WiFi) a tzv. VIP asistenci při odbavení cestujících a jejich zavazadel.

Cena nájmu VIP salónku: 1.500,- Kč za osobu a jednu hodinu. Cena nájmu jednací místnosti: 500,- Kč za jednu hodinu nájmu. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Rezervace VIP salonku lze provádět prostřednictvím pracoviště Handling:

Tel. +420 353 360 611
E-mail: handling@airport-k-vary.cz