Tiskové zprávy

Zážitkový den na karlovarském letišti nabídne program pro malé i velké návštěvníky

Den otevřených dveří plný zážitků chystá pro rodiče s dětmi i další zájemce na sobotu 17. září 2022 letiště v Karlových Varech. Program začne v 11 hodin a potrvá do 16 hodin.
 
„Je to skvělá příležitost pro malé i velké návštěvníky, kteří si mohou prohlédnout prostory letiště a vystavenu letištní techniku. Mnozí z nich odtud letos odlétali do Turecka, tak už zázemí letiště znají, srdečně uvítáme ale i ty, kteří přijdou poprvé. Z bohatého programu si vyberou všichni,“ upozorňuje Jan Bureš, neuvolněný krajský zastupitel pro oblast dopravy.
 
Své aktivity budou na letišti prezentovat  také hasiči, policie a celní správa. Pro veřejnost mají připraveny ukázky výstroje, výzbroje a technického vybavení. „Díky sponzorům, kterými jsou letos firma AutoPalace a CK Čedok, plánujeme dětské soutěže, nebude chybět ani skákací hrad, elektrická autíčka a koloběžky. Rodiče si zase budou moci při testovací jízdě vyzkoušet vozy Audi a Volkswagen nebo si prohlédnout uvnitř zájezdový autobus. Kdo touží po opravdovém leteckém zážitku, může si u letecké školy F-Air nebo Leteckého Klubu Karlovy Vary zakoupit zážitkový let. O tyto lety ale budeme i soutěžit,“ popisuje Alice Justina Undus, jednatelka Letiště Karlovy Vary.
 
Vstup na akci a parkování u letiště bude zdarma. Návštěvníci si budou moci zakoupit u stánků občerstvení i nápoje. A pokud někdo nemá možnost dopravit se na letiště autem, může využít posílené autobusové spoje městské hromadné dopravy z Karlových Varů a zpět – od 10:20 budou zvláštní autobusy jezdit ve 20 minutových intervalech z Tržnice.  

Odkaz na plakát ZDE.
 
  
Počet komentářů : 0  |  Přidejte první komentář