Tisková zpráva: Letecká společnost AeroSvit pozastavuje pravidelné letecké spojení

03.06.2011, 13:05
| Služby cestujícím

Letecká společnost AeroSvit Ukrainian Airlines včera odpoledne informovala vedení společnosti Letiště Karlovy Vary s. r. o. a ministerstvo dopravy ČR o pozastavení přímého leteckého spojení z Kyjeva do Karlových Varů a zpět od 13. 6. 2011. Dle informací, které vedení letiště od letecké společnosti obdrželo, byl dopravce k tomuto kroku nucen přistoupit z technických důvodů, způsobených snížením počtu letadel ve flotile společnosti.

Vedení společnosti Letiště Karlovy Vary ihned zahájilo jednání s dopravcem, jejichž cílem je obnovit toto letecké spojení, jakmile technické problémy na straně dopravce pominou.

Pro přesměrování nebo refundaci letenky musejí cestující s platnou letenkou na lety s plánovaným odletem z Karlových Varů po 13. 6. 2011 kontaktovat společnost Aerosvit nebo cestovní kancelář, kde si letenku zakoupili.

Karlovy Vary, 3. června 2011

Vložení nového komentáře

Komentáře vyjadřují stanovisko přispěvatelů, je však zakázáno vkládat komentáře, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo právními předpisy. Je rovněž zakázáno vkládat komentáře, které mají formu komerční reklamy. Komentáře, které jsou v rozporu s uvedenými zásadami, budou smazány.

Úvodní stránka ~ Cestující a hosté ~ Společnost ~ Pro posádky ~ Tisk ~ Mapa webu
© 2020 Letiště Karlovy Vary s.r.o. ~ Powered by: BeInside.cz