Chcete-li strávit svůj volný čas před odletem v příjemném prostředí, nabízíme Vám možnost návštěvy VIP salonku, případně Business salonku.

VIP salonek

VIP salonek pro náročnou klientelu s celkovou kapacitou 19 míst je situován ve 2. nadzemním podlaží veřejné části odbavovací haly letiště, vpravo po vstupu do haly. Přístup do salonku je možný po schodech nebo osobním výtahem.

VIP salonek může sloužit jak odlétajícím nebo přilétajícím cestujícím a jejich doprovodu, tak i zájemcům o uspořádání obchodního jednání v atraktivním prostoru letiště. Pro tyto příležitosti je hned vedle VIP salonku k dispozici jednací místnost vybavená PC a data projektorem s celkovou kapacitou 30 míst.

Občerstvení je možno, s ohledem na individuální zájmy jednotlivých klientů, objednat přímo u obsluhy VIP salonku v základním sortimentu. Širší rozsah občerstvení mimo základní sortiment je možné zajistit na základě předchozí objednávky doručené nejméně 24 hodin předem. Cena občerstvení mimo základní sortiment není zahrnuta v ceně nájmu VIP salonku.

Cena za využití VIP salonku dále zahrnuje možnost sledování SAT TV, denní tisk, bezplatné připojení k internetu (WiFi) a tzv. VIP asistenci při odbavení cestujících a jejich zavazadel.

Cena nájmu VIP salónku: 1.500,- Kč za osobu a jednu hodinu. Cena nájmu jednací místnosti: 500,- Kč za jednu hodinu nájmu. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Rezervace VIP salonku lze provádět prostřednictvím pracoviště Handling, tel: +420 353 360 611, fax: +420 353 360 636, e-mail: handling@airport-k-vary.cz

Klikni pro zvětšení    Klikni pro zvětšení

Klikni pro zvětšení    Klikni pro zvětšení

Business salonek

Business salonek s celkovou kapacitou 17 míst je situován v non-schnegen odletové hale a je prioritně určen a smluvně garantován zejména odlétajícím cestujícím v business třídě leteckých dopravců na linkách z Karlových Varů. V případě volné kapacity je však možno tuto službu zakoupit přímo na letišti i v případě, že nemáte zakoupenou letenku v této knihovací třídě.

Cena pozvánky pro jednu osobu je 500,- Kč (cena bez DPH). Děti klientů Business salonku (držitelů pozvánky) do 2 let věku mají přístup do salonku zdarma.

V klidném prostředí salonku je pro Vás připraveno občerstvení ve formě teplých i studených nealkoholických i alkoholických nápojů, chlebíčky, oříšky apod., možnost sledování SAT TV, denní tisk nebo bezplatné připojení k internetu (WiFi); k dispozici je rovněž PC s připojením na internet a multifunkční zařízení (tiskárna, kopírka, scanner).

Stálá obsluha salonku je Vám po celou dobu čekání na odlet k dispozici.

Bližší informace Vám poskytne pracoviště Handling, tel: +420 353 360 611, fax: +420 353 360 636, e-mail: handling@airport-k-vary.cz

Klikni pro zvětšení    Klikni pro zvětšení

Stránka aktualizována: 21.01.2016
Úvodní stránka ~ Cestující a hosté ~ Společnost ~ Pro posádky ~ Tisk ~ Mapa webu
© 2021 Letiště Karlovy Vary s.r.o. ~ Powered by: BeInside.cz