Co má společného poker a karlovarské letiště ?

12.12.2017, 9:29
| Novinky z letiště

V rozvadovském kasinu King's proběhl na přelomu října a listopadu třítýdenní turnaj v pokeru jako součást série World Series of Poker Europe. Šlo o dosud největší turnaj pokeru za hranicemi Las Vegas. Na turnaj se sjelo 31 000 hráčů ze 68 států, což je rekord série, která se v Evropě hraje jednou za dva roky.
 
A někteří z  těchto hráčů využili právě karlovarské letiště, které v  souvislosti s touto událostí díky své výhodné poloze zaznamenalo ve zmíněném období zvýšený provoz tzv. byzjetů.  
 
Nejzajímavější letadla nás navštívila z Velké Británie, konkrétně z letiště Nottingham East Midlands, a to čtyřmotorový letoun British Aerospace BAe 146-200nebo Boeing B737-3L9 (níže). Oba zmíněné stroje lze dnes již považovat za poměrně raritní kousky. I proto jsme rádi, že neunikly objektivům našich spolupracovníků.
 


 
Vložení nového komentáře

Komentáře vyjadřují stanovisko přispěvatelů, je však zakázáno vkládat komentáře, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo právními předpisy. Je rovněž zakázáno vkládat komentáře, které mají formu komerční reklamy. Komentáře, které jsou v rozporu s uvedenými zásadami, budou smazány.

Úvodní stránka ~ Cestující a hosté ~ Společnost ~ Pro posádky ~ Tisk ~ Mapa webu
© 2020 Letiště Karlovy Vary s.r.o. ~ Powered by: BeInside.cz